شرکت تاناتکس که بر اثر تحریم های هسته ای رابطه ی آن با ایران قطع شده بود، هم اکنون بعد از گذشت سال ها دوباره با نمایندگی شرکت سیب سرخ به بازار ایران بازگشت. TANATEX CHEMICALS با بیش از نیم قرن سابقه در زمینه تولید مواد شیمیایی پیشرو با تنوعی بالغ بر 250 محصول مورد نیاز صنعت نساجی مشغول به فعالیت می باشد. این شرکت در سال 2000 با بخش شیمی نساجی شرکت بایر آلمان ادغام شد و در حال حاضر بهترین شرکت تولیدکننده مواد شیمیایی نساجی دنیا محسوب می گردد. شرکت سیب سرخ آمادگی کامل خود را برای تامین کلیه مواد تعاونی شرکت تاناتکس هلند و همچنین پشتیبانی فنی توسط کارشناسان هلندی و آلمانی شرکت تاناتکس اعلام می دارد.

در راستای هر چه بهتر شدن کیفیت پاسخگوئی به مشتریان ، همیشه به دنبال تامین مواد از تولید کنندگان معتبر داخلی و خارجی بوده ایم و کیفیت محصولات را در اولویت قرار داده ایم . اساس حرکت شرکت بر پایه تحلیل های علمی بوده و برای فروش محصولات خود معتقد به ارتقاء سطح علمی و فنی مشتریان هستیم . لذا در همه زمینه ها ، خدمات خود را براساس نیاز واقعی مشتریان ارائه می دهیم.

تاناتکس برای تمام مراحل تولید در صنعت نساجی از آماده سازی تا رنگرزی، تکمیل و چاپ راه کارهای ابداعی و خلاقانه ارائه می دهد. راه کارها و محصولات هنرمندانه براساس درخواست های صنعت فرش، موکت و پارچه شرکت تاناتکس از طریق شبکه جهانی فروش خود، اعم از دفاتر و توزیع کننده ها محصولات خود را به مشتریان در سرتاسر جهان عرضه کرده و پشتیبانی فنی لازم را انجام می دهد.

شرکت سیب سرخ سمنان با داشتن افراد فنی و متخصص ، آماده ارائه خدمت و محصولات شرکت TANATEX CHEMICALS در ایران است.